Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ayssel Kristuli - Pranoje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pranoje

Pranoje pranoje ti
Pranoje pranoje ti
Pranoje pranoje ti
Pranoje pranoje ti

A se kupton mendjen ty une ta lexoj
Zemra ime hajt mos u vono
Leri fjalt jane tepric e humbur po
Cfare kerkon shpirti im une te du fort
Zemra ime ti
Zemra ime po
Zemra ime ti
Zemra ime po

A se kupton mendjen ty une ta lexoj
Mos kerko ken boten une po ta dhuroj
Ku po shkon ti shume po rrezikon
Vitet kalojn koha vec kur jemi bashke ndalon
Ti mke dashuri
Ti mke vec ti
Mmm na na nah

Pranoje pranoje ti
Pranoje pranoje po
Pranoje pranoje ti
Pranoje pranoje po


Ky tekst u dërgua nga Ayssel Kristuli

Ayssel Kristuli - Pranoje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pranoje".
3. Video është e këngës "Pranoje", por nuk këndohet nga Ayssel Kristuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0