A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Norvegji 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Az-M is a singer of Hip-Hop music. Azem Selaci u shprengul ne Norvegji me familje ti ne kohen e luftes e sod osht tu jetu ne Norvegji, dhe bon muzik Hip-Hop/Rap Anglisht, Shqip i ka do kënge mirpo mas shumti anglisht. Më datë 25 Prill 2011, F-Tim publikon videoklipin "Shqipe", në bashkëpunim me Az-M. Më datë 26 Shkurt 2012, Az-M publikon videoklipin "Mashtrimi Jetes". Më datë 21 Prill 2018, Az-M publikon videoklipin "Straight To The Top"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ali (LGR)

Tuzhi-G

Bash

Nde-Rim

Big L

Chambeh

Babarim

D.S.

Great

V-I-Z-I


Tags: Az-M, Az M, Azem Selaci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019