Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Azbie Nexhbii

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  32
Azbie Nexhbii është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Anila Kruti

Alma Begaj

Besiana Avdyli

Alketa Maksuti

Gjenifer Drizi

Ana Mihail

Gjenovefa Myrtaj

Leonora Bruçaj

Shyhrete Ahma

Tina Jortimela

Tags: Azbie Nexhbii


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet