Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  33
  • Vendlindja:
  • Rezalle (Skenderaj) 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Azem Deliu është një poet. Azem Deliu eshte nje poet dhe prozator qe gezon reputacion ne qytetin e tij dhe me gjere, ndonese eshte vetem 16 vjecar dhe ndonese s'ka botuar ende asgje. Shkollen fillore e kreu ne fshatin Polac te Skenderaj-t, perkatesisht ne shkollen "Drenica".Para se te regjistrohej ne Gjimnazin "Hamez Jashari" te Skenderajt.Me 7 qershor te vitit 2012 ne sallen e leximit te bibliotekes komunale te Skenderaj-t, prezentoi punimin letraro-shkencor e analititk "...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo një thënie »

» Dërgo një poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Kadri Mehmeti

Ardit Mehmetaj

Rinor Murati

Endrit Mehmeti

Leonard Shala

Bujar Meholli

Gentinikqi

Perparim Blakaj

Kristjan Dukaj

Romario Xhaferri

Tags: Azem Deliu


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet