Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Azem Haziri - Nënën Tash Se Kam

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nënën Tash Se Kam".
3. Video është e këngës "Nënën Tash Se Kam", por nuk këndohet nga Azem Haziri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Azem Haziri - Nënën Tash Se Kam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

10/12/2009

2009-12-10T16:44:31+00:00Sot po nisem, për gurbet
Zemra po më qan,
Kujtoj rruugën kur e mora,
Nanën tash se kam
Nanën tash se kam

Ku do tshkoj se di as vet
Nana mue nuk më pret
Ka mbyll syt, e se shoh
Qaj me lotë dhe e kujtoj
Kam mbyll syt dhe se shoh
Qaj me lotë, dhe e kujtoj

Ah moj Nanë, Nana jem
Sa shumë më mungon
Në prehnin tan kur u rrita
Tash jetim me thojn
Tash Jetim jam

Ku do tshkoj se di as vet
Nana mue nuk më pret
Kam mbyll syt e she shoh
Qaj me lotë dhe e kujtoj

Kam mbyll syt dhe se shoh
Qaj me lotë dhe e kujtoj
Ku do tshkoj se di as vet
Nana mue nuk më pret
Kam mbyll syt e se shoh
Qaj me lotë dhe e kujtoj

I kujtoj unë ato ditë,
Kur isha me ty oj Nanë
Tash ti jetë ndrrove
Unë jetim jam
Unë jetim jam
Moj Nana ime....
Sa shumë më mungon


Ky tekst u dërgua nga Adelina . P
Më Shumë Këngë Nga Azem Haziri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet