Më mbaj mend (për 1 muaj)

Azem Haziri - Asgjë Ska Kuptim Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pse s'ma thua moj vajz ti
se me mu ke ra ndashi
shumë të dua e po të flas
zemrën ti mos ma plas
shumë të dua e po të flas
zemrën ti mos ma plas

Ref:
Asgjë ska kuptim më në jetën time
ende pa të njohur mirë ke hy n'zmerën time
sa me vëmendje i kujtoj fjalt e tua t'ëmbla
prej atë ditë kur të pash smur kam qen nga zemra

Ti me sy kur mshikon
trupin tim pesh ma qon
zemra ime ty të don
jam i yti përgjithmonë
zemra ime ty të don
jam i yti përgjithmonë

Ref:
Asgjë ska kuptim më në jetën time
ende pa të njohur mirë ke hy n'zmerën time
sa me vëmendje i kujtoj fjalt e tua t'ëmbla
prej atë ditë kur të pash smur kam qen nga zemra x2


Ky tekst u dërgua nga Adelina . P


Nuk kemi video për këtë këngë.


Azem Haziri
Publikimi: 14/12/2008


Azem Haziri - Asgjë Ska Kuptim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asgjë Ska Kuptim".
3. Video është e këngës "Asgjë Ska Kuptim", por nuk këndohet nga Azem Haziri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Azem Haziri:


Komente 0