Më mbaj mend (për 1 muaj)


Azem Haziri - Hajde Ilaqi Jem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Ilaqi Jem".
3. Video është e këngës "Hajde Ilaqi Jem", por nuk këndohet nga Azem Haziri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Azem Haziri - Hajde Ilaqi Jem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Shkoj Vera"

Komente

Asnjë Koment

24/01/2012

2012-01-24T16:29:54+00:00Krejt mehallen ke qu n'kem
per nji fjal qe ta kam then,
ah kjameti koka bo
se "ps ps" moj ta kam be. (x2)

Mos luj me djal dahi
kur esht puna per trimni,
pasha zotin stutna kujt
mire e di si per met zbut. (x2)

Hajde ilaci jem
knaqe shpirtin tem,
boll me inat ke shtu
hala moj hujet s'mi ke msu. (x2)

S'kam faje qe e bukur je
shum moj gjakun po ma nxeh,
ndalu zemren mos ma the
haj mos met t'keq moj mos ma kthe. (x2)

Mos luj me djal dahi
kur esht puna per trimni,
pasha zotin stutna kujt
mir e di si per met zbut. (x2)

Hajde ilaci jem
knaqe shpirtin tem,
boll me inat ke shtu
hala moj hujet s'mi ke msu. (x2)

Lalilejli lalilejli
du met pas moj veq per veti,
Jahabibi jahabibi
krejt u kalla moj pom del tymi. (x2)

Hajde ilaci jem
knaqe shpirtin tem,
boll me inat ke shtu
hala moj hujet s'mi ke msu. (x2)


Ky tekst u dërgua nga Gzim Sherifi (pojat)
Më Shumë Këngë Nga Azem Haziri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet