Më mbaj mend (për 1 muaj)


Azem Haziri - Do Te Qaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Qaj".
3. Video është e këngës "Do Te Qaj", por nuk këndohet nga Azem Haziri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Azem Haziri - Do Te Qaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Shkoj Vera"

Komente

Asnjë Koment

20/01/2012

2012-01-20T17:00:52+00:00Rrenje leshove n'zemren time
e tash dashke me u shkulur
ku eshte shkaku qe t'kam humbur
kush te merr e po len pluhur

Rrenje leshove n'zemren time
e tash dashke me u shkulur
ku eshte shkaku qe t'kam humbur
kush te merr e po len pluhur

Do t'qaj do t'qaj
gjer sa syt e mi
te derdhin gjak

Do t'qaj do t'qaj
edhe pse ti
nuk behesh merak

Sa here buzet kur mallzohen
i kafshoj fort tuj lotuar
si met than qe t'kam harruar
kur per mu ishe premtuar

Sa here buzet kur mallzohen
i kafshoj fort tuj lotuar
si met than qe t'kam harruar
kur per mu ishe premtuar

Do t'qaj do t'qaj
gjer sa syt e mi
te derdhin lot

Do t'qaj do t'qaj
edhe pse ti
nuk behesh merak


Ky tekst u dërgua nga Gzim Sherifi
Më Shumë Këngë Nga Azem Haziri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet