A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Gëzim

Njerezit

Sikur te takoheshim me vetveten sy me sy,
do te putheshim apo kishim per tu peshty?

- poezi nga Azem Shkreli


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  36

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019