Më mbaj mend (për 1 muaj)

Azem Lukaj - Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nëse sonte je merzitur
S'ke me kend te flesh
Eja sonte ti tek une nuk kalohet nata vet
nese sonte s'te merr gjumi
endrrat te mundojn eja sonte ti tek une naten ta kalojm

Ref:Je penduar ,je penduar Tash po e kupton
Por Kjo Zemer e Lenduar Falje nuk Pranon
Sonte vetem edhe sonte dua te Ledhatoj te t'i puth buzet e tua sa shume te deshiroj


Azem Lukaj - Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte".
3. Video është e këngës "Sonte", por nuk këndohet nga Azem Lukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Azemi (Azem Lukaj):


Komente 0