Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Azemi - Gjaku I Zemres Time

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjaku I Zemres Time".
3. Video është e këngës "Gjaku I Zemres Time", por nuk këndohet nga Azemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Azemi - Gjaku I Zemres Time  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Live"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Dashurova në moshë të re,
Për një kohë shumë të gjatë,
Shumë aventura me ty kalova,
Nga Jeta Ime jo Jo s'të ndaj.

Të dashurova në moshë të re,
Për Një kohë shumë të gjatë,
Shumë aventura me ty kalova,
Nga jeta ime jo jo s'të ndaj.

Ti me bën mua të vuaj,
Ti më bën mu të qaj,
Ti je gjaku i zemrës sime,
Nga jeta ime jo jo s'të ndaj.(2x)

Në syt e tu shoh ndryshime,
Duan të ndajn nga jeta ime,
Por me kot njerzit e kan,
Nga Shpirti im Jo jo s'të ndajnë.(2x)

Ti me bën mua të vuaj,
Ti më bën mu të qaj,
Ti je gjaku i zemrës sime,
Nga jeta ime jo jo s'të ndaj.(4x)


Ky tekst u dërgua nga  diellzaN
Më Shumë Këngë Nga Azemi (Azem Lukaj):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet