Më mbaj mend (për 1 muaj)


Azem Lukaj - Gabimi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabimi".
3. Video është e këngës "Gabimi", por nuk këndohet nga Azem Lukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Azem Lukaj - Gabimi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Komente

Asnjë Koment

17/11/2013

2013-11-17T18:54:04+00:00Një Gabim që shpesh me ndodhë
Zoti me vuri ne provë,
S'me ndihmon asnje ngushllim
Edhe pse shokët krah më rrinë.

Kam gabu është e veshtirë,
Kam tradhtuar vajzën që ende e duaa,
S'është e leht t'pranosh,
deri sa t'vdes gjithmonë do të dua.

Prap çdo ditë më kalon pranë ,
A je ti apo asaj i ngjanë,
Nuk po flasim për të kaluar,
Ma jep një rast për ta vërtetuar.(2x)

Do kalojnë edhe shumë vite
Ma shumë e çdo ditë unë po vritem,
Sa m'sherohet një plagë
Me hapet tjetra pa u bë natë.

Kam gabu është e vështirë,
Kam tradhtuar vajzën që ende e duaa,
S'është e leht t'pranosh,
deri sa t'vdes gjithmonë do te dua.

Prap çdo ditë më kalon pranë ,
A je ti apo asaj i ngjanë,
Nuk po flasim për të kaluar,
Ma jep një rast për ta vërtetuar.(2x)


Ky tekst u dërgua nga  diellzaN
Më Shumë Këngë Nga Azemi (Azem Lukaj):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet