Më mbaj mend (për 1 muaj)


Azet - Seele

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Seele".
3. Video është e këngës "Seele", por nuk këndohet nga Azet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Azet - Seele  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21

Këngë e albumit:

"Mango Ep"

Komente

Asnjë Koment

06/11/2019

2019-11-06T15:01:24+00:00Yo, Jugglerz

[Pre-Hook]
Bin gefallen, doch ich lebe
Wegen dir bleib ich Tage, Nächte lang wach
Du betäubst meine Seele
Denn hab' ich Stress, macht mein Baby bam-bam

[Hook]
Bin gefallen, doch ich lebe
Wegen dir bleib ich Tage, Nächte lang wach
Du betäubst meine Seele
Denn hab’ ich Stress, macht mein Baby bam-bam
Bin gefallen, doch ich lebe
Wegen dir bleib ich Tage, Nächte lang wach
Du betäubst meine Seele
Denn hab' ich Stress, macht mein Baby bam-bam

[Part 1]
Ich fühl' mich sicher, bist du neben mir
Mein Schatz, ja, du bist mein Lebenselixier
Zwischen uns knallt es oft, doch ich liebe dich
Du bewahrst mein Gesicht und alle kriegen’s mit
Bis zum Tod, lass' dich nie wieder los
Steh' mein'n Mann wegen dir, wenn es nachts eskaliert
Hab' gelacht wegen dir, war im Knast wegen dir

[Pre-Hook]
Bin gefallen, doch ich lebe
Wegen dir bleib ich Tage, Nächte lang wach
Du betäubst meine Seele
Denn hab' ich Stress, macht mein Baby bam-bam

[Hook]
Bin gefallen, doch ich lebe
Wegen dir bleib ich Tage, Nächte lang wach
Du betäubst meine Seele
Denn hab' ich Stress, macht mein Baby bam-bam
Bin gefallen, doch ich lebe
Wegen dir bleib ich Tage, Nächte lang wach
Du betäubst meine Seele
Denn hab' ich Stress, macht mein Baby bam-bam

[Part 2]
Ja, meine Mutter hat was gegen dich
Denn ich bin blind, seitdem du in meinem Leben bist
Weil sie weiß, dass du anderen die Seele nimmst
Muss sie wein’n immer, wenn du mit mir reden willst
Auf jeder Aktion folgen deine Patron’n
Du warst loyal nur zu mir, haben Scheine kassiert
Auch wenn vieles passiert, warst du wach wegen mir

[Pre-Hook]
Bin gefallen, doch ich lebe
Wegen dir bleib ich Tage, Nächte lang wach
Du betäubst meine Seele
Denn hab' ich Stress, macht mein Baby bam-bam

[Hook]
Bin gefallen, doch ich lebe
Wegen dir bleib ich Tage, Nächte lang wach
Du betäubst meine Seele
Denn hab’ ich Stress, macht mein Baby bam-bam
Bin gefallen, doch ich lebe
Wegen dir bleib ich Tage, Nächte lang wach
Du betäubst meine Seele
Denn hab' ich Stress, macht mein Baby bam-bam

10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Azet:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet