Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Azet & Albi - Von Anfang An

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Von Anfang An".
3. Video është e këngës "Von Anfang An", por nuk këndohet nga Azet & Albi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Azet & Albi - Von Anfang An  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Fast Life 2"

Komente

Asnjë Koment

17/09/2020

2020-09-17T13:10:33+00:00[Albi]
Wir hatten kein'n, nein, wir waren nur auf uns gestellt
Kein Kontakt zur Sonne, aber viel Kontakt zur Unterwelt
Grad mal fünfzehn Jahre, keine Ziele, aber Umsatz zähl'n
Brauchen keine Liebe, nein der Umsatz zählt

Meine Jungs mit dabei
Bruder, bau ma' noch ein'n
Zieh', zieh', ich bin high
Und die Zeit zieht vorbei

[REF. Azet]
Du trägst den gleichen Namen wie ich
Läufst auf dеr gleichen Straße wiе ich von Anfang an
Du trägst die gleichen Narben wie ich
Verbringe kein'n Tag ohne dich
...
...


Më Shumë Këngë Nga Azet:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet