Më mbaj mend (për 1 muaj)


Azet - Baller Sie Weg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baller Sie Weg".
3. Video është e këngës "Baller Sie Weg", por nuk këndohet nga Azet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Azet - Baller Sie Weg Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Fast Life 2"

Komente

Asnjë Koment

20/08/2020

2020-08-20T12:51:56+01:00[Azet:]
...
...
Weil sie wissen, dass ich schieß'

[Albi:]
Jeder weiß, dass ich schieß', schieß'
Ich bin bereit, wer will Krieg, Krieg?
Neun Kugeln, ein Magazin-zin
Durch deine Karosserie-rie (Huh)
Bin bereit für die Ausnahmesituation
In meinem Lauf stecken Sechser-Patron'n
Kriege ein'n Tipp, find' heraus, wo du wohnst
Baller' sie weg, frag nicht, wieso

[REF. Azet:]
Baller' sie weg (Bam-bam)
Meine Feinde, ich baller' sie weg (Bam-bam)
Komme aus einer anderen Welt (Bam-bam)
...
...


Më Shumë Këngë Nga Azet:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë