Më mbaj mend (për 1 muaj)


Azet & Albi - SMS
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "SMS".
3. Video është e këngës "SMS", por nuk këndohet nga Azet & Albi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Azet & Albi - SMS  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Fast Life 2"

Komente

Asnjë Koment

20/08/2020

2020-08-20T13:58:41+00:00[REF. Azet:]
Wenn sie fragt, wieso bin ich wieder weg?
Hab' nur ein Bett und 'ne Schachtel Zigaretten
Baby, bin im Knast, aber kann dich nicht vergessen
Mein Handy ist versteckt, warte auf 'ne SMS
Immer wenn sie fragt, wieso bin ich wieder weg?
Hab' nur ein Bett und 'ne Schachtel Zigaretten
Baby, bin im Knast, aber kann dich nicht vergessen
Mein Handy ist versteckt, warte auf 'nе SMS
...
...


Më Shumë Këngë Nga Azet:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë