Më mbaj mend (për 1 muaj)

Azet - My Shqipe (Feat. Il Ghost)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

[Il Ghost:]
...
...

[Azet:]
...
...
Bin wieder am Block
Azet bedeutet: Nie wieder bankrott
Du glaubst, du fickst mich, glaub lieber an Gott
Ra-ta-tat, [?], bang
Sechs Uhr, Razzia, welcome to Albania
Doch sie finden Kari, ich mach' alles weg wie Magier
Komm' von der Adria, mein Land bringt dir dein [?]
..., my shqipes in Italia

[Il Ghost:]
...
...
Azet
Featuring: Il Ghost
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/03/2023
Video Produksioni: Fati.Tv
Produksioni: Sbs & Kmn
Mix & Master: KingsizeAzet - My Shqipe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Shqipe".
3. Video është e këngës "My Shqipe", por nuk këndohet nga Azet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Azet:


Komente 0