Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Nje Unaze Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

2x
e humba cdo shprese
kur me qove nje ftese
ne dasmen tende te vi
veq si nje shok
me te ba shoqeri

me mire ish te kisha vdekur
se sa floket ti kam prekur
se kam dite cka te shkruan ty ne sy
me shume kthesa jeta me shkoj
edhe zoti me harroj
per te gjitha shkaku ishe ti

refreni 2x
nje unaze nje unaze
e kam ble me ta dhuru
vetem shok vetem shoke
vendose te jesh me mu

2x
do te behem i forte
nuk do te derdhi lote
ne dasmen tende do te vi
veq sikur shoke do te vallezojme te dy

me mire ish te kisha vdekur
se sa floket ti kam prekur
se kam dite cka te shkruan ty ne sy
me shume kthesa jeta me shkoj
edhe zoti me harroj
per te gjitha shkaku ishe ti

refreni 2x
nje unaze nje unaze
e kam ble me ta dhuru
vetem shok vetem shoke
vendose te jesh me mu


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2006


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0


Aziz Murati - Nje Unaze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Unaze".
3. Video është e këngës "Nje Unaze", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.