Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - 1000 Here Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

nje mije here kisha dit
nje mije here dot m'kishe mbyt
une vdes e te jetoj
kujt per mua mos i tregoj
moj kadile qka m'ke ba
shpirt e zemres mi ke vrra
moj kadile qka m'ke ba
shpirt e zemres mi ke vrra
ti ske faj
por kam faj un
qe te besova
ty kaq shume
te kam prek por me sy
e ti m'preke mu me tradhtim
moj kadile qka m'ke ba
shpirt e zemres mi ke vrra
moj kadile qka m'ke ba
shpirt e zemres mi ke vrraNuk kemi video për këtë këngë.


Aziz Murati
Publikimi: 15/02/2013


Aziz Murati - 1000 Here
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1000 Here".
3. Video është e këngës "1000 Here", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0