Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Ani Moj E Mira Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


offf aman aman off aman ani moj e mira me syni e zi ani un do te marr aman e do te qoj ne shpi ee(2)

ani moj e mira me synin me lara a e din moj qiko un do te dal perpara(2)

hajde hajde e tybe ndaq me marr e te agimi na bana sefa e(2)


Ky tekst u dërgua nga  MiraaAziz Murati
Publikimi: 16/08/2012


Aziz Murati - Ani Moj E Mira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Moj E Mira".
3. Video është e këngës "Ani Moj E Mira", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0