Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Vetem Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Edhe nje nat pa ty ne vetmi pa dashuri nje dit si njemi vjet smund duroj tjetoj pa ty as fotografi sme la te shikoj ty shpresoj se dot kthehesh perseri

ref)
ti tash me tjetrin je ne mendje nuk me ke ti tash me tjetrin shkon e mua me harron vetem ty zemern nuk ta dhash dhe shpirtin ta lash vetem ty dua tet degjoj pse me le nuk mund te kuptoj

Asgje ne ket bote smund ta kthej per ne eshte vone gjitha qe i pata me ty mbeti nja kujtim askush smund ta shuaj dhimbjen qe e kam ne shpirt askush smundet me ndihmoni o askush

ref)
ti tash me tjetrin je ne mendje nuk me ke ti tash me tjetrin shkon e mua me harron vetem ty zemern nuk ta dhash dhe shpirtin ta lash vetem ty dua tet degjoj pse me le nuk mund te kuptoj

ref)
ti tash me tjetrin je ne mendje nuk me ke ti tash me tjetrin shkon e mua me harron vetem ty zemern nuk ta dhash dhe shpirtin ta lash vetem ty dua tet degjoj pse me le nuk mund te kuptoj


Ky tekst u dërgua nga FiorentinaAziz Murati
Publikimi: 27/01/2008


Aziz Murati - Vetem Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Ty".
3. Video është e këngës "Vetem Ty", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0