Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Moj E Poshter Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dashurova veq 1 her u Plagosa n1000 her.. kisha zemer edhe shpirt Per veq Teje gje skam dit..

Dashurova veq 1 her u Plagosa n1000 her.. kisha zemer edhe shpirt Per veq Teje gje skam dit..

Ref : Moj e Poshter ti qka mBone mKe idhnu me bab e Non e .. Ke dit me mashtu shum mir e un ne gjum tpata thirr ..!! 2X

100 Vjet ty me ti faL .. 100 Vdekje mKishin mar ..Tisha Lut un at Dit perseri me kishe mByt ..!!

100 Vjet ty me ti faL .. 100 Vdekje mKishin mar ..Tisha Lut un at Dit perseri me kishe mByt ..!!

Ref : Moj e Poshter ti qka mBone mKe idhnu me bab e Non e .. Ke dit me mashtu shum mir e un ne gjum tpata thirr ..!! 2X


Ky tekst u dërgua nga The Queen Of KosovaAziz Murati
Publikimi: 01/12/2006


Aziz Murati - Moj E Poshter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Poshter".
3. Video është e këngës "Moj E Poshter", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0