Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Luj Luj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


luj luj e kce,se kenga eshte per ne ,luj luj e vallzo nata jon eshte kjo

sillu qik vallzo me lezet kjo dunja kujt si ka mbet
qysh tuj lujt o je bo sebep na shkoj nata hajt me muhabet (2x)

ref:
luj luj e kce se kenga eshte per ne,luj luj vallzo nata e jon eshte kjo (2x)

posht e nalt kur ma lun shamin
qik ma shton merakun hajde dhe dashnin,, po din qik o sonte me kall
lujna knojna hajde pa u nal (2x)

ref:
luj luj e kce se kenga eshte per ne,luj luj vallzo nata e jon este kjo (2x)


Ky tekst u dërgua nga  GentiAziz Murati
Publikimi: 28/10/2013


Aziz Murati - Luj Luj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luj Luj".
3. Video është e këngës "Luj Luj", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0