Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Adres E Vjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

mos trrokit ma ne at der emrin mos ja thirr dashnorit te mjer
shum je vonu prandaj shko mbi pragun e hij lotet mos i lesho

adrresa e vjeter ma nuk egziston njeriun qe e deshte aty ma sjeton

ti e ker rand me besu se per ty kam vdek duhesh me kuptu

me fajin tand ti jeto oh shum ma mir dot jet ngadal te me harrosh

adrresa e vjeter ma nuk egziston njeriun qe e deshte aty ma sjeton

Ky tekst u dërgua nga AlbanPublikimi: 15/06/2017


Aziz Murati - Adres E Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Adres E Vjeter".
3. Video është e këngës "Adres E Vjeter", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0