Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Do Te Kendojna Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Edhe do t'kendojna
Edhe do t'vallzojna
Po ju plasin zemrat
S'kena çka ju bojna x2

Ref...
Edhe ku po knojm
Hova hova
O u kall Prishtina
U kall dhe Gjakova

Edhe ku po knojm
Hova hova
O u kall Shkupi
U kall Kumanova

Edhe me tupana
Edhe me shamija
Po ju knon Azizi
Flak le t'kallet shpija x2

Ref...
Edhe ku po knojm
Hova hova
U kall Gostivari
O u kall Tetova

Edhe ku po knojm
Hova hova
O u kall Gjilani
Edhe Ferizaji

...

Kalle kalle
Çitja tymin x2

O na po knojm
Veç prej gzimit x2

Ref...
Edhe ku po knojm
Me vullnet x2

Valla per shoqeri
E kallim krejt x2

Kalle kalle
Çitja prushin x2

O na po knojm
Per dadushin x2

Ref...
Edhe ku po knojm
Me vullnet x2

Valla per shoqeri
E kallim krejt x2

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.


Aziz Murati
Publikimi: 13/07/2015


Aziz Murati - Do Te Kendojna
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Kendojna".
3. Video është e këngës "Do Te Kendojna", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0