Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Kallma Cigaren Xhane Emine (Feat. Grupi Gazmendet)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kallma cigaren
Paja çka t'kallxoj x2

Me ma hidhnu nanen
Guhen ta shkurtoj
Prej merakut tan
Zemra po m'gufon x2

Un nanen tane
Nuk do ta hidhnoj x2

Do t'i maroj kafe
Çajnim me limon
Prej merakut tan
Zemra po m'gufon x2

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.


Aziz Murati
Featuring: Gazmendet
Publikimi: 11/02/2015


Aziz Murati - Kallma Cigaren Xhane Emine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kallma Cigaren Xhane Emine".
3. Video është e këngës "Kallma Cigaren Xhane Emine", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0