Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Ngoni Shok Tallava (Feat. Grupi Gazmendet)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

e ngoni shok aman ju more vllazeriee oo po ju knoj sonte aman veq per opterushalie...e paska ni opterushai sonte jalla krejt kosova ..nano krejt kosova ..oo per dy opterushali sont me vullnete ..oo Opterushalit oo sonte jalla gurbetqit..oo do ti knoj gostivarit sonte se i kam karshie..haajdeee....hajde shkojna more shok shkojna neopterush oo jalla e bim Mergimin sonte ne Prizrene e knojm mergimin sontee jalla qat kavalereee ok flm


Ky tekst u dërgua nga  Mergim


Nuk kemi video për këtë këngë.


Aziz Murati
Featuring: Gazmendet
Publikimi: 12/08/2014


Aziz Murati - Ngoni Shok Tallava
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ngoni Shok Tallava".
3. Video është e këngës "Ngoni Shok Tallava", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0