Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Oj Suzana (Feat. Grupi Gazmendet)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Oj Suzana, Suzana mori
Qka na doli mua edhe ti
Oj Suzana, Suzana mori
Qka na doli mua edhe ti

Kush beson o, oh nga dashuria
ti ndegjoe o, oh vujtjet e mia
Kush beson o, oh nga dashuria
ti ndegjoe o, oh vujtjet e mia

Oj Suzana, Suzana mori
Qka na doli mua edhe ti
Oj Suzana, Suzana mori
Qka na doli mua edhe ti


Ky tekst u dërgua nga Alba


Nuk kemi video për këtë këngë.


Aziz Murati
Featuring: Gazmendet
Publikimi: 01/12/2008


Aziz Murati - Oj Suzana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Suzana".
3. Video është e këngës "Oj Suzana", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0