Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Solla Solla Mindilin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

bukuriii.. pot shoh me sy e emrin tan spo ta di x2.

solla soolla solla solla mindilin mora mora mora mat mirin ....solla solla solla solla mindin mora mora mat mirin

a e di kur m`jetu betu se me mu ke mu martu .. a e di kur ma dhe besen se me mu do \dot bajsh martesen ..

solla soolla solla solla mindilin mora mora mora mat mirin ....solla solla solla solla mindin mora mora mat mirin x4


Ky tekst u dërgua nga  iliriAziz Murati
Publikimi: 12/06/2013


Aziz Murati - Solla Solla Mindilin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Solla Solla Mindilin".
3. Video është e këngës "Solla Solla Mindilin", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0