Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Oj Lulie Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Oj lulije e hanem e hanem
Oooooooooh
Kujna ja le nanen?
Oooooooooh
Kujna ja le nanen?
Nanen e harrova, harrova
Oooooooooh
Ma t'mirrin e morra
Oooooooooh
Ma t'mirrin e morra

Oj lulije e hanem e hanem
Oooooooooh
Kujna ja le babin?
Oooooooooh
Kujna ja le babin?
Babin e harrova, harrova
Oooooooooh
Ma t'mirrin e morra
Oooooooooh
Ma t'mirrin e morra


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberAziz Murati
Publikimi: 01/12/2011


Aziz Murati - Oj Lulie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulie".
3. Video është e këngës "Oj Lulie", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0