Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Kajrafil I Vogel Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kajrafili i vogel oh Kajrafili i vogel Kajrafili i vogel oh Kajrafili i vogel je si molle embel moj e vogel oooh je si molle embel moj e vogel ooouhhh

Kajrafil Ne bafce moj Kajrafil Ne bafce Kajrafil Ne bafce moj Kajrafil Ne bafce ti zemren ma plase moj e vogel oooohh mo thuj se te du moj moll e vogel oooouhhh


Ky tekst u dërgua nga  GostivarLiAziz Murati
Publikimi: 04/07/2013


Aziz Murati - Kajrafil I Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kajrafil I Vogel".
3. Video është e këngës "Kajrafil I Vogel", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0