Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aziz Murati & Drita Musliu - Lulija Belëholla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulija Belëholla".
3. Video është e këngës "Lulija Belëholla", por nuk këndohet nga Aziz Murati & Drita Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aziz Murati & Drita Musliu - Lulija Belëholla  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Drita Musliu

01/10/2008

2008-10-01T22:29:27+00:00Lulie belholla blholla i e o haji ato molla ato molla oo
Lulije beltrasha beltrasha i e o haji ato dardha ato ardha ooo
Kqyrni qika qka na ka rrit nana i e o, Kqyrni qika qka na ka rrit nana i e o kqyrni qika qka na ka rrit nana oo e ka belin o per dy kollana i e o e ka belin o per dy kllana oo
Kqyrni qika qka na ka rrit baba i e o lqyrni qika qka a ka rrit baba oo e ka belin o per dy kollana i e o e ka belin o per dy kollana oooo


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet