Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Moj E Poshter 2020 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
Dashurova veq 1 her
U plagosa 1000 her
kisha zemer edhe shpirt
Per veq teje gje skam dit

Ref. 2x:
Moj e poshter ti qka m'bone
M'ke idhnu me bab e None
Ke dit me mashtru shum mir
e un ne gjum tpata thirr

2x
100 vjet ty me ti fal
100 vdekje m'kishin marr
T'isha lut un at dit
perseri me kishe mbyt

Ref. 4x:
Moj e poshter ti qka m'bone
M'ke idhnu me bab e None
Ke dit me mashtru shum mir
e un ne gjum tpata thirr


Ky tekst u dërgua nga Juja MijaAziz Murati
Publikimi: 11/04/2020


Aziz Murati - Moj E Poshter 2020
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Poshter 2020".
3. Video është e këngës "Moj E Poshter 2020", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0