Më mbaj mend (për 1 muaj)

Azra Jakupi - Zemrën Me Faje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Qetë, engjujt flejnë, lart... të mos më gjejnë
Yll jam që bie e nuk kthehem dot
Zog jam që fluturoj...
Por kot e kam kot e kam kot

Laje...zemrën me faje
Laje....
Qaje...lotin e ndarjes
Qaje...

Jam një egërsirë
Shkoj drejt në pa kufi
Eja fytrën ta puth...krahët
Nesër nata bashk me mua vrapon pa u ndal

Laje...zemrën me faje
Laje....
Qaje...lotin e ndarjes
Qaje...

Laje...zemrën me faje
Qaje...lotin e ndarjes
Qaje...


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimAzra Ibrahimi
Publikimi: 09/05/2013
Teksti: Azra Ibrahimi
Muzika: Flair Entertainment
Audio & Video: Jukebox Group
Dance Studio: Beat Flix
Styling: Ivana TrajkovskaAzra Jakupi - Zemrën Me Faje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemrën Me Faje".
3. Video është e këngës "Zemrën Me Faje", por nuk këndohet nga Azra Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Azra Ibrahimi:


Komente 0