Më mbaj mend (për 1 muaj)

Azy
 • Emri i Vërtetë:
 • Astret Ramliku
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 7 Qershor 1998
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♊ Binjaket
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: pop hip-hop

Azy është këngëtar. Njihet si Azy, por emri i tij i vertete eshte Astret dhe është producent.

Në 2014, Azy ka publikuar këngën e tij të parë në Youtube Në bashkëpunim me një vajzë, me titullin 'Beby'.

Në vitin 2017, Azy ka publikuar këngën 'Me Ty' e cila vetëm për 6 muaj ka arritur 50,000 dëgjues në youtube.

1 dhjetor 2018, Azy publikoj albumin ose Mixtap-in. me 12 Këngë në kanalin 'RecordsAl'.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Shto profile

të tjera


Komente 0