Më mbaj mend (për 1 muaj)

Azy - E Pranoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Takimi par me ty
Ishte shum i mirë
Takimi fundit me ty
Ishte shumë i veshtir

Nuk kam kohë me humb kot
Smuj me t'dasht qe sme don
Por as smuj me t'lan jo
Se të dua, a me kupton?

Jeten te jetosh sdo te thotë kot
Duhet edhe ti, te me kuptosh
Smuj me fol më askend
Kërkush spo më kupton

Ref
Te deshta e pranoj
Smuj pa ty e pranoj
Te du shumë e pranoj
Te me gënjesh se pranoj.

Takimi par me ty
Ishte shum i mirë
Takimi fundit me ty
Ishte shumë i veshtir

Nuk kam kohë me humb kot
Smuj me t'dasht qe sme don
Por as smuj me t'lan jo
Se të dua, a me kupton?

Jeten te jetosh sdo te thotë kot
Duhet edhe ti, te me kuptosh
Smuj me fol më askend
Kërkush spo më kupton

Ref
Te deshta e pranoj
Smuj pa ty e pranoj
Te du shumë e pranoj
Te me gënjesh se pranoj.


Ky tekst u dërgua nga  jannifhhas


Nuk kemi video për këtë këngë.


Azy
Publikimi: 25/11/2017


Azy - E Pranoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Pranoj".
3. Video është e këngës "E Pranoj", por nuk këndohet nga Azy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Azy:


Komente 0