Më mbaj mend (për 1 muaj)

Azy - Te Kam Besu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Verse 1
Nga dita e par ty qe t'kam pa
Ne zemer thell ty te kam mbajt
Nuk besoja ne veti qe do t'kam
Po ndodhi pa prit dhe u ndam
Krejt qka i kom pas ty ti kam dhan
Po ata per ty nuk mjaftojn
Zemren e kam bo guri t'kam fal
Me gabime ti sdin mu ndal

Ref
Kur t'kam pa per her t'par
Zemra mu dridh
Kur t'kam pa per here t'dyt
Thojsha nuk besoj ne shikim t'par

Por une ty t'kam besu
dhe ja ku jemi sot,
Por une ty t'kam besu
dhe ja ku jemi sot,

Verse 2
Nga dita e par ty qe t'kam pa
Ne zemer thell ty te kam mbajt
Nuk besoja ne veti qe do t'kam
Po ndodhi pa prit dhe u ndam
Krejt qka i kom pas ty ti kam dhan
Po ata per ty nuk mjaftojn
Zemren e kam bo guri t'kam fal
Me gabime ti sdin mu ndal

Ref
Kur t'kam pa per her t'par
Zemra mu dridh
Kur t'kam pa per here t'dyt
Thojsha nuk besoj ne shikim t'par

Por une ty t'kam besu
dhe ja ku jemi sot,
Por une ty t'kam besu
dhe ja ku jemi sot,

Pranvera po shkon
Pranvea po vjen
Ne jemi te ndam
si dielli me han

Pranvera po shkon
Pranvea po vjen
Ne jemi te ndam
si dielli me han


Ky tekst u dërgua nga SelenaAzy
Publikimi: 17/02/2019


Azy - Te Kam Besu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kam Besu".
3. Video është e këngës "Te Kam Besu", por nuk këndohet nga Azy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Azy:


Komente 0