Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

B Albo - Kur Un Boj Hit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/09/2008

2008-09-19T11:31:58


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Un Boj Hit" kënduar nga B Albo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga B Albo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga B Albo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet