Më mbaj mend (për 1 muaj)


BB Poqi - Qeshu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qeshu".
3. Video është e këngës "Qeshu", por nuk këndohet nga BB Poqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

BB Poqi - Qeshu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Sa Për Fillim"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00Qeshu te lutem,
mos pyet perse,
e nesermja,
shpejt do t’vjen.

Qeshu te lutem,
mos kerko kuptim,
se çka mendoj,
ti e din.

Ato dit’, qe ne,
i kalojm’ se bashku,
shum’ shpejt’, harrohen,
shum’ shpejt’, harrohen,
kur ne buzet e tua,
nuk ka qeshje.

Qeshu, qeshu,
qeshu se do t’jet von’,
qeshu, qeshu,
qeshu se do t’jet von’.


Më Shumë Këngë Nga BB Poqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë