Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

B-Bami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: B-Bami është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Dhjetor 2012, B-Bami publikon videoklipin "Sa Here Mendoj", në bashkëpunim me G-loni. Më datë 8 Gusht 2016, B-Bami publikon videoklipin "Bling Bling". Më datë 26 Shtator 2016, B Bami publikon videoklipin "Run Run". Më datë 14 Shkurt 2017, B-Bami & Adi publikojnë videoklipin "Te Kujtoj". Më datë 8 Prill 2017, B-Bami publikon videoklipin "On Az". Më datë 19 Maj 2017, B-Bami publikon videoklipin "Vujtia Nanes", në bashkëpun...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Gjyks

Danny Boy

Legjenda

Niku

Bigg V

Sony NRG

Kacho

Xhema Aka Jemayli

Oran G

Ummet


Tags: B-Bami, B.Bami, B, Bami

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet