A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

B.F.P - We Ride  (Feat. Slik)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/11/2010

2010-11-11T23:30:27

Featuring

Slik

Song from the album:

"The West Is Back"


Ref.1x.

(daOne)
Bitch i'm from the side, West side We All Ride
E kur e nxojm ni Outside'r OUTSIDE and Y'all Die
We all Ride, Peja City Mothafucka Get Highhhh..

Verse 1 - daOne
Yeah, It's DA-Big-One with a Big GUN
Inati pi shkatrron Look at the haters RUN
Per ata qe folin shum e demek mkritikun
centa ski kurgjo daOne pi GJUN
je bo si Fukara o Krymadh i "Karit"
Pom Dhimesh met sha ti mvaresh prej Barit
Kshtu qe ma mir ndale gojen e mos um shti me dhun
se nto ta kry nevojen Kqyr me kond pe Krun
JARO, qi je i unt Une nuk tkom faj
se ti je per mu ende kalamaj
amo pom vjen mir qi inspirohesh prej meje
Fjalt Plumb tbon Bir , passwordin hajt gjeje
jom bo Magnet per reperat e estrades
une i kom lekt e ti bon spote falas
e nese don respekt Trego respekt
e mos ma nxirr tkeqet seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Ref.2x.
(daOne)
Bitch i'm from the side, West side We All Ride
E kur e nxojm ni Outside'r OUTSIDE and Y'all Die
We all Ride, Peja City Mothafucka Get Highhhh..
(Slik)
East side we all ride E kur e nxojm ni Outside'r OUTSIDE
and Y'all Die we all ride, Prishtina Fucking city get highhh

Verse 2 - SLIK
Uh, Bateriat Full tjerat i mbaj rezerv
nuk ndalna edhe k k Keku me u mshel
pa koment i fort po do po bojn komente
une skom prapavi you mixing me kerefekte
UH slik ka i gjete po kapen vet skom faj
ka po cillna Easto to the motherfucking West SIDE
ride and die , die and ride am a side its time to get mine
my vision its to make it with somthing diferent basic
and a aint gota fake it to get it and a rape it
so im a fucking take it witnes it fucking tape it
history an making and i never breaking
UHHH you know im fuckin ILL veti tjert per reperin
mat mir up in here UHHH UHHHH mu nhojin kejt
e kjo shkon per ata qe sum njohin okk k k kkkkkkkkkkkkk

Ref.2x.

Verse 3 - MiLLka
Yeah,yeah, Kur rimat ty tgoditin Stay UP(stay Up)
E kom qef un dy luftimin wus uppp(wus up)
Bonu gati per deklasimin fucked up(fucked up)
Jom i Eger i Perendimit Non Stop, jaro jom i shtrejt
sende pare plot e ki vrejt po kurgjo sosht ajo qe shihet nspot
kerre femra nclub vin se un jom HOt dostat me veti slik daone
o my goddd, pra ruju ka po sillesh e kqyr qka je ka bon
te na si Bari pshtillesh e te i PESTI (5) perfundon
Krymadhat nuk kan lidhje Biznisi i ka 2 Zgjidhje
njonin po se zgidhe rri mos fol palidhje
se film jom per ty e per krejt ya ALL AROUND
Mbas skenave ki me pa qysh haters bin krejt DOWN
Koha po kalon po fundi nuk ka ardh
Inatgjori po e mson se per rep jom Bajraktar yeah

Ref.2x.


Lyrics submited by Nol1gl   donashala
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019