Më mbaj mend (për 1 muaj)

B-Genius - Ti Ku Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Asgje nga un s'meritove ti
nuk me fale pak dashurii
shume besova ne ata sy
e tash je pa mua e un jam pa ty!!
eja te lutem veq nje her
do te takohemi dhe ne ver
ishin fjalet qe mi the
veq premtime per ni jet te re...!!!

Ref:E tash ti ku je kujt..
i flet per dashuri !!!!
nuk dua veten te genjej
ti me fale veq tradhti !!!
un te fala Çdo gabim
veq te jemi si dikur
por nuk mjaftoj te jemi bashk
e tash mes nesh u be një mur .....

Edhe pa ty jeta vazhdon
Me sdo te vuaj per gjithmon
tani nuk dua lutje ..
vazhdoj me tutje...
ketu gjitjhqka mbaroj !!!!!!!!

Gabimet tua smund ti duroj
jeten pa ty dua ta jetoj
harroi gjitha me mua...
se me nuk te dua...
dhe me tjerin tash provoo !!!

Ref :E tash ti ku je!!!
kujt flet per dashuri ...
s'dua veten te genjej
ti me fale veq tradhti !!!...
un te fala qdo gabim
veq te jemi si dikur
por nuk mjaftoj te jemi bashk
e tash mes nesh u be një mur


Ky tekst u dërgua nga  linda   floriana98B-Genius
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/04/2009


B-Genius - Ti Ku Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ku Je".
3. Video është e këngës "Ti Ku Je", por nuk këndohet nga B-Genius.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga B-Genius:


Komente 0