Më mbaj mend (për 1 muaj)

B-Ghost - Per Ty (Feat. X-On)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Per ty un mendoj
per ty gjithcka boj
por ket dashuri
smundem ta harroj

mar 1 laps edhe 1 flet un futna ne mendime
sdi qka shkruaj nga kjo zemer plot me hidherime
un prap do te shkruaj qka mendoj un per ty
ket mllef tdashuris un n'rap do ta shfry

do te shkruaj nga kjo zemere cila pikon gjak
nga kjo dashuri qe nuk kam fat aspak
syt e mi skan gjum cdo nat tmendoj ty
kur behet mengjes ti me shfaqesh perseri

me shfaqet trupi yt e syt e tu te zi
te lutem me kupto se smundem pa ty
kjo dashuri mua tash po me vret
qe nuk te kam afer kjo vetmi mua me vret

un pot lutem ti kuptom se tvetmen t'dashuroj
as nje sekond un smund te harroj
un ty do t'kujtoj deri sa ne tjetojm
ne ket jet te mallkuar un veq ty dot kujtoj...

Per ty un mendoj
per ty gjithcka boj
por ket dashuri
smundem ta harroj

thell ne zemer me ke hy nuk di un qka te bej
ket dashuri un kujt tja rrefej
kur un tshikoj me duket vetja si love book
dhe tuj mendu per ty dhe shiku dreit ne sy

e syt e tu te bukur shendrisin si flori
dhe buzet tua tembla qe shijojn ket shpirtin tim
qe ky shpirti im per ty per ty gjithmon po vuan
qe nket jet qe nket jet un jam i huaj

i thell ne mendime dit e nat un per ty
un sdi ka tja maj as tshijoj ket dashuri
ngado un qe shkoj per ty gjithmon mendoj
edhe n'at boten tjeter un ty dot kujtoj

dot kujtoj deri sa ZOTI tmerr ket shpirtin tim
qe t'takoj vetem ty gjithmon deri n'agim
por dije dhe njeher se un ty te dashuroj
pa ty ket jet zemer smundem ta jetoj...

Per ty un mendoj
per ty gjithcka boj
por ket dashuri
smundem ta harroj
B-Ghost
Publikimi: 20/06/2013


B-Ghost - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga B-Ghost.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga B-Ghost:


Komente 0