Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
B-King

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
B-King është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhelal Xheladini

Arjan Effecti

Chika

Berati

Breaker G

Muhamer Duraku-Meli

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Nusran Fera

Ardi (Ardian Hasaj)

Bekim Halili

Tags: B-King, B King, B.King


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet