Më mbaj mend (për 1 muaj)

B-king - N'kujtime (Feat. Big Boy Niti)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Heci rruges dhe shi po bjen !!
Mbrapa me ndjek hija jote qe po vjen !!
U ndala degjova zerin qe e dua shum qe e dua qe e du shum !!
Te kam lyp edhe te kam gjet...
Skerkoj asnje tjeter Ne ket jet..
Ti je ajo qe me ben mua te qesh ..
Baby Ti per mu e vetmja do te jesh !!
Kerkoj ditet kur do te jemi bashk ...
Kerkoj Lumturin qe se kisha deri tash !!
Jam pran Dritares dhe shiikoj Ne qiell
Athu Kur vjen Dita un Deren me ta qel !!

Ti je ajo Pjesa Me e mir e jetes sime
Gjithmon dot jetosh ne zemer e kujtime
Tash ket Fatkeqsi Me duhet te jetoj
PO e di qe ne Parajs Un ty do te takoj..! 2x

SHpesh un kom frik Mu zhyt n'kujtime tmia
Po kom frik Mu kthy mbrapa Se shum shpejt pom kap Merzia !!
Se asia dhmibjeve tmia kejt qytetin e ka kaplu..
Po Nuk Harrohen ata engjuj Qe me vler jon per mu !!
Pa apet smuj mi fik syve tu e planeve tona...
thujshe me kriju shpi tmadhe e kejt bota mu kan e jona...
QE me 1 buzqeshje kur 1 her ma the 1 sen..
Qe djali par qe t'lind me ja lon emnin tem !!
E tash u shkatrru bota Tash kejt senet dokenn ndryshe...
Tash nuk zgjona pran teje tash rri ul me 1 qyshe..
Edhe pse tash ti je shku zemra hala nuk e beson..
Nuk thot qe ke vdek po qe je shku per 1 mesion !!
Big ni sen besom thojn kom fam e dal n`TV
Po pa ty se ka at vler so Fuck V.I.P
E tash ti je n'parajs tlutna boma 1 ven per mu
E ZOT TI RUMA SHARIN SE BESOM HALA E DUU !!

Ti je ajo Pjesa Me e mir e jetes time
Gjithmon dot jetosh ne zemer e kujtime
Tash ket Fatkeqsi Me duhet te jetoj
PO e di qe ne Parajs Un ty do te takoj..X4

Yee.. Dear God Take Care For my Baby Up there ..:(
U know i miss U.. Yee Kiss For U.::(:(:(


Ky tekst u dërgua nga SiincereB-King
Featuring: Big Boy Niti
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/11/2008


B-king - N'kujtime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'kujtime".
3. Video është e këngës "N'kujtime", por nuk këndohet nga B-king.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga B-King:


Komente 0