Më mbaj mend (për 1 muaj)

B-Master

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5
B-Master është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Kthetrat

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Underground Mc

Llonkku

Black-Eagle

Labb.1

Albo 06

MMG Babloki

Lil Erdi

Sllimi

Gjaksori

Last Daddy

Tags: B-Master, Besforti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet