Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

B-master - Me Mungon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mungon".
3. Video është e këngës "Me Mungon", por nuk këndohet nga B-master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

B-master - Me Mungon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

30/04/2012

2012-04-30T17:06:41+00:00ParT: "1".

Po Bohen qe 3 Vjet Qe Un Per Ty Po Vuj..
Po du me kon me Ty Se Qishtu Ma Spo Muj...
Ti Je Rreze Djelli Qe Zemren Thell Ma Ngroh...
Po Du Me Kon Me Ty..Spo Du Ma Me Hup Koh..
Nje Shikim I Joti Thell N'zemer M'ka Prek...
Nese Ti Nuk Je Me Mu..S'ka Qka m'vyn Ma Kjo Jet..
Un Buzqeshjen Tende E Endrroj Qdo Nat...
Se Di Pse Nuk Je Me Mu..Pse e kom ket Fat ...
E Marr Fotografin Tende Me Shum Mall e Shikoj...
Me Lot e Laj e Me Dor Te Ledhatoj...
E Di Qe Kom Gabu Qe nuk ta thash n'fillim...
Tash Kjo Dashuri Po Mbete Veq Kujtim...

Refreni x2.

Me Mungon Qdo MomenT Kur Isha Me Ty...
Se Veq Ti Je Kon Ajo Qe Me Mush Me Dashni..
Un e Dashuroj E Nuk Mundem Pa Taa..
Zemra Jem E Zemra Saj N'ket Bot Eshte Njoo

ParT: "2".

Kreit Qa I Kom Ba I Kom Ba Per Ty...
Gjithqka Kom Jep Zemrat Tona Me Kon Njo..Jo Dy
KrejT Pe Vrejn So Bash Mir Diqka o Ka Um Mungon...
Pom Mungon 1 Pjes e Jetes Qe Dikun Larg Jeton
Teper Shtir o Jeta Pa ty S'di Sa Pom Beson...
T'kom N'Thellsin e Zemres Tem Shpirti Po T'KERKON
Jom Lodh Me Jet S'po Kom Forc Mo Me Jetu...
N'syt e Tu e Shoh Boten E N'Bot I Shoh Syt e Tu
Po du me kthy qat kohë me ty me Kan bashk...
Po du zanin me ta nin qdo dië e qdo natë
Tash Flej E Qet Kadale Mshili Syt e Tu
Mos Ta Nin Per Mu Se Kurr N'jet S'kom Met Harru

Refreni x2.

Me Mungon Qdo MomenT Kur Isha Me Ty...
Se Veq Ti Je Kon Ajo Qe Me Mush Me Dashni..
Un e Dashuroj E Nuk Mundem Pa Taa..
Zemra Jem E Zemra Saj N'ket Bot Eshte Njoo


Ky tekst u dërgua nga  Besart1
Më Shumë Këngë Nga B-Master:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet