Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

B.Ray - Be Up In The Club

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Be Up In The Club".
3. Video është e këngës "Be Up In The Club", por nuk këndohet nga B.Ray.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

B.Ray - Be Up In The Club  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/10/2012

2012-10-25T17:27:09+00:00AnoRit ReCorDs ...Yeea Yeaa

DeNy D ... B.Ray ...Ya ... Ya

Say `Hello` To My Little FreiENd Yeeee ``AUTOTUNE``

For All the LaDys In the Cluuuuuuuub
Put YouR HaNds UP / Put YouR GUNZ Up ..

DeNy D :

NiZen DriTat / Fiket Ekspresi
Nata po Vazhdon / Po Afron Mengjesi
Jo Kurre Sdo KEt FuNd / Kjo Nate e Zjarrte
Se Ku Une po Du ME Dal / Po ShiFet Shum Qarte

Po Shof qe Po AfroHet / Njana Me Sy po Ma Ban
I VeCaNte tha Ti Po MdoKesh / thash NorMal Jam TROPOJAN
Sa Mire Po E Kallim NaTen / Po Cojm Pesh Ket Shqiptari
KeeP It UP Yo MY ShiQes / STRESI & AlBA G

N'RrepoVatje Jem Ma T'Miret Aaaa / Ti Po DI
AnoRiT HIP HOP ZONE Aaaa / V I P
HiTe Bojm / Hite Qesim Ne Perher
Me pak Fjal KaNga Jeme / Tan VeNdin e NeeeeeZ

Cikat Ren Me Ren / Per Ne Jan Ka Presin
Po Thon Djem Si Ju ZEMER / Aatmosferen Ndezin
Moti JeNa Kan / Moti In This SHIT
FuNd e KRYE TeRriTori SHOK / ANORIT

Ref 2x :

Be Up In The Club / Be Up In The Partyyy
Be Up In The Club / ShiFet Kush Osht I Pari
Be Up In The Club / BouNce BaBy oNce Again
Be Up In The Club / AnoRit Tash Po VJen

B.Ray :

Sdim Si Hym / SkeNa MuSHet Me Tym
Kur MreNa JeNa Ne / e Ska Tjer qe Hyn
Eshte VeNDi i ReZervum / Per Me Nejt REHAT
FLORI 24 Karat / Na rrin per Shtat

24 Pije / Pa FuNd ShuMe lloje Shijesh
SoNte Nuk Kom KohE / Shko ME CuNAt Qe te Q**esh
ShuMe e NderLiKume Duket / Por Eshte Mese e Thjeshteee
NEse SkuTpo Skom ca Me Tbo / Vec Ti Duhet Me HeshT

BouNce / BounCe BaBy ShaKe Thattt ASS
BonuCe BonuCe BaBy / AnoRit Ne Ket MES
1 - 2 - 3 - 4 - 5-en / se Harrova
HaHaHaaaa / Jo Se Harrova

Vazhdova per ca Kisha Me Thon / Se Lash Pas
e NderLikume GjeNdja / Kur Gjona N'xhep Ke Pas
Me Mendime So Shitt / Akoma Sjena Lodh Ne
Gjith DuRet Nalt / HAJDE KALLE SONTEEEEE

Ref 4x :

Be Up In The Club / Be Up In The Partyyy
Be Up In The Club / ShiFet Kush Osht I Pari
Be Up In The Club / BouNce BaBy oNce Again
Be Up In The Club / AnoRit Tash Po VJen


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet