A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
B2N

Pa Ty Nuk Ka Ajer ➡ Sans Toi Il N'y A Pas D'air

 Shqip ➡  Frengjisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: YanaOtr


Pa Ty Nuk Ka Ajer

Ref:
Ta dish sa me mungon
pa ty nuk ka ajer
ku je sot?
premtimin ti mbaje

Ta dish sa me mungon
po te kerkoj falje
te lutem ti me fal
te lutem ti me fal
(2x)

Njerzit flasin keq per mu
mos i beso askujt
njemije here jam mat met shkrujt
krenaria mbon me vujt
U bo koh pa u pa
mos mbaj inat me mu
edi se ti me don
edhe pse ti nuk ma thu!
Une nuk merrem me fjalt e femrave
sja kam iden as emrave
edi shpesh fjalt i thom prej nervave
besom mua jo rrenave..
Sot ja vetem ne bregun e detit
po te kerkoj rrugeve qytetit
tkan trajtu keq ti prap Buzeqesh
ti meriton mu trajtu si Princesh..
Une do kem ni tjeter po jo nje si ti
ti do kesh nje tjeter po jo nje si une
qka fitova unë, qka fitove ti
me thuaj tani kush te do me shume..

Ref:
Ta dish sa me mungon
Pa ty nuk ka ajer
Ku je sot?
Premtimin ti mbaje

Ta dish sa me mungon
po te kerkoj falje
Te lutem ti me fal
Te lutem ti me fal
(2x)


Sans Toi Il N'y A Pas D'air

Ref.
Tu sais combien tu me manques
sans toi il n'y a pas d'air
où est-tu aujourd'hui
tiens ta promesse

Tu sais combien tu me manques
je te demande pardon
s'il te plait pardonne-moi
s'il te plait pardonne-moi
(2x)

Les gens parlent du mal sur moi
ne crois personne
mille fois j'ai essayé de t'écrire
la fièrté me fait souffrire
sa fait longtemps sans se voir
ne te met pas en colère contre moi
je sais que tu m'aimes
même si tu ne me le dit pas
moi je me prend pas avec les mots des femmes
je n'ai même pas d'idée pour les noms
je sais que ces mots je les dit souvent à cause des nerfs
crois moi et pas aux mensonges
aujourd'hui je suis seul au bord de la plage
je te cherche dans les chemins de la ville
ils t'ont maltraités et toi tu souris quant même
tu mérites d'être traité comme une princesse
j'aurai une autre mais pas comme toi
qu'est-ce que j'ai gagné, qu'est-ce que tu as gagné
dit moi maintenant qui t'aime le plus

Ref.
Tu sais combien tu me manques
sans toi il n'y a pas d'air
où est-tu aujourd'hui
tiens ta promesse

Tu sais combien tu me manques
je te demande pardon
s'il te plait pardonne moi
s'il te plait pardonne moi
(2x)

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019