A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
B2N
  • Vendlindja:
  • Lezhe 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 20 Dhjetor 1987
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♐ Shigjetari
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  172
Këndon kryesisht: R&B

B2N është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Ai ka studiuar per piano qe ne moshe te vogel dhe iu ngjit skenes shqiptare per here te pare ne vitin 2006.

Në Nëntor 2006, Gilan G merr pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "Me Eks", në bashkëpunim me B2N.

Në Shtator 2007, Gilan G merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2007 me këngën "Ola", në bashkëpunim me B2N.

Në Nëntor 2007, Gilan G merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Wow", në bashkëpunim me B2N.

Në Nëntor 2008, B2N merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Si Cunami".

Në Maj 2009, B2N merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Perfeksion", në bashkëpunim me Money Gang.

Në Nëntor 2009, B2N merr pjesë në Kënga Magjike 2009 me këngën "Reklama".

Më datë 15 Janar 2011, Ernis Çili publikojnë videoklipin "Ti Me Fal", në bashkëpunim me Miri & B2N.

Në Qershor 2011, B2N merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "E Pamundur".

Në Maj 2013, B2N merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Melodi".

Më datë 16 Shtator 2013, B2N publikon videoklipin "A Te Kujtohem Un".

Më datë 16 Shtator 2013, B2N publikon videoklipin "Shum Larg".

Më datë 16 Shtator 2013, B2N publikon videoklipin "Te Kam Xhan".

Më datë 18 Shtator 2013, B2N publikon videoklipin "Une, Ti, Ne".

Më datë 20 Shtator 2013, B2N publikon videoklipin "Blu".

Më datë 21 Shtator 2013, B2N publikon videoklipin "Te Dua Pa Fund".

Më datë 25 Shtator 2013, B2N publikon videoklipin "Number One", në bashkëpunim me Stresi, Stine, APG & Gilan-G.

Në vitin 2013, B2N publikon albumin "B2n".

Në Maj 2014, B2N merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Kalle Zemer".

Më datë 6 Mars 2014, England publikon videoklipin "2 Metra Nen Toke", në bashkëpunim me B2N.

Më datë 7 Gusht 2014, B2N & Oreta publikojnë videoklipin "Te Dua".

Më datë 4 Nëntor 2014, B2N publikon videoklipin "Nuse", në bashkëpunim me Best T.

Në Nëntor 2014, B2N merr pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Ai Djali".

Më datë 4 Dhjetor 2014, B2N & Oreta publikojnë videoklipin "I Like It".

Më datë 16 Dhjetor 2014, B2N publikon videoklipin "Ne Dashuri".

Më datë 13 Shkurt 2015, B2N publikon videoklipin "Nuse 2", në bashkëpunim me Albana Qato.

Në Shtator 2015, B2N & Oreta marrin pjesë në Kënga Magjike 2015 me këngën "Don Zhuan".

Më datë 5 Dhjetor 2015, B2N & Ardita publikojnë videoklipin "Kjo Jete". Muzika e këngës u punua nga B2N, teksti u shkrua nga B2N.

Më datë 4 Gusht 2016, Defri Dervishi publikon videoklipin "Per Pushime", në bashkëpunim me B2N.

Më datë 6 Shtator 2016, Defri & B2N publikojnë videoklipin "Ke Me Met Beqare". Muzika e këngës u punua nga B2N, teksti u shkrua nga B2N. Videoklipi u prodhua nga Swart Production.

Më datë 2 Tetor 2016, B2N publikon videoklipin "Te Dua Shqiperi".

Në Shtator 2016, B2N merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "A M'don Hala".

Më datë 29 Gusht 2017, B2N publikon videoklipin "Ti Vdes Per Mu".

Më datë 9 Shtator 2017, B2N publikon videoklipin "S'Te Kam Harru".

Më datë 17 Nëntor 2017, B2N publikon videoklipin "Ne Zemer", në bashkëpunim me Marsela. Muzika e këngës u punua nga vetë B2N, teksti u shkrua nga vetë B2N.

Në vitin 2017, B2n publikon albumin "Love And Hate".

Më datë 12 Shkurt 2018, B2N publikon videoklipin "Dashni". Muzika e këngës dhe teksti u shkruan nga vetë B2N.

Më datë 30 Qershor 2018, B2N & Niko publikojnë videoklipin "Po Festoj Se Jena Nda". Muzika e këngës dhe teksti u shkruan nga B2N.

Më datë 5 Korrik 2018, B2N publikon videoklipin "Dashuri Dhe Trendafila". Muzika e këngës u punua nga vetë B2N, teksti u shkrua nga vetë B2N.

Më datë 31 Dhjetor 2018, B2N publikon videoklipin "Sms" dhe është kujdesur vetë për muzikën dhe tekstin e këngës.

Më datë 5 Shkurt 2019, B2N & Elona Sinani publikojnë videoklipin "Shen Valentin" dhe është kujdesur vetë për muzikën dhe tekstin e këngës.

Më datë 9 Mars 2019, B2N publikon videoklipin "Vipat E Bllokut".

Më datë 21 Mars 2019, B2N & Labinot Rexha publikojnë videoklipin "Çfare Zemre Paske Pas". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga B2N.

Më datë 25 Prill 2019, B2N publikon videoklipin "Qika Nga Kosova".

Më datë 21 Maj 2019, B2N publikon videoklipin "Kthehu", në bashkëpunim me Bertin.

Më datë 26 Qershor 2019, B2N publikon videoklipin "Nuse 3", në bashkëpunim me Dorisa Pacollin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga B2N.

Më datë 31 Korrik 2019, B2N & Mergim Mjeku publikojnë videoklipin "Vajzat E Fshatit". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga B2N.

Më datë 16 Gusht 2019, B2N & Adelajda publikojnë videoklipin "Zemra". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga B2N.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  qlirche  

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Shto profile

të tjera


Më shumë artikuj nga B2N »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019